ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9772194
*
nr 977 2194
Spegel
höjd: 80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 augusti 2015
kl 20:38:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/8 16:36:09
1
200 kr
30/8 20:41:35
2
150 kr
30/8 20:41:35
1
200 kr (Budbetjänt)
30/8 20:41:53
2
250 kr
31/8 18:51:15
3
300 kr
31/8 19:55:23
4
350 kr
31/8 20:16:08
5
400 kr
31/8 20:33:43
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8222 Solspegel
trä, guldbemålad. Diameter: 62 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:44
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32
-
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 977 2194
Spegel
höjd: 80 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 augusti 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/8 16:36:09 | 1 | 200 kr |
30/8 20:41:35 | 2 | 150 kr |
30/8 20:41:35 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
30/8 20:41:53 | 2 | 250 kr |
31/8 18:51:15 | 3 | 300 kr |
31/8 19:55:23 | 4 | 350 kr |
31/8 20:16:08 | 5 | 400 kr |
31/8 20:33:43 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8222 Solspegel
trä, guldbemålad. Diameter: 62 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:44 -
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32 -
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51